Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Wawrzęcice - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

450 000 zł1 000 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedaży działkę o powierzchni 1000mkw położoną w Żernikach Wrocławskich, przy ul. Morelowej - boczna ul. Poziomkowej Otoczenie nieruchomości stanowi istniejąca oraz.

Szczegóły ogłoszenia

368 900 zł1 054 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam się do zapoznania z ofertą działki w kształcie prostokąta o powierzchni 1054m2 położonej w Gajkowie gm. Czernica. Działka znajduje się w sąsiedztwie domów.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 000 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

- wilkowice - 6 km od żórawiny - 4 km do wjazdu na autostradę A4 - działka budowlana O pow. 1000m2 - kontakt tel.   Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1000m2 pod.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł951 m² 247,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę położoną w Jelczu-Laskowicach przy ulicy Lipowej (wjazd od ul. Klonowej). Działka nr 6 (am-13, obręb Jelcz) położona jest na terenie oznaczonym w "studium.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł52,08 m² 9 389,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Wyobraź sobie poranek. Dzieci jeszcze śpią, ty stoisz na słonecznej loggii z kubkiem kawy i. cisza. Prawdziwa cisza spokojna ulica, zieleń dookoła, żadnego miejskiego zgiełku. A wieczorem?.

Szczegóły ogłoszenia

75 486 zł1 094 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Witam chciałbym Państwu zaprezentować działkę w spokojnej miejscowości Kalinowice Górne w gminie Ziębice. Działka ma kształt nie regularny o bokach 3,98m x 69,50m x 38,84.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł900 m² 311,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 900 m2 położona w miejscowości Milejowice , gmina Żórawina, powiat wrocławski. Media: woda w drodze przy działce, skrzynka elektryczna na.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł64 m² 6 406,25 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Twoje Nowe Miejsce na Ziemi 64 m Zatrzymaj się na chwilę i wyobraź sobie, że wracasz do domu W windzie mijasz znajome twarze sąsiadów. Wchodzisz do ciepłego, jasnego mieszkania, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

162 500 zł1 300 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w gminie Borów z prądem i wodą w drodze przed działką. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem m.in. pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Marcinkowice(Wawrzęcice + 17 km)

730 000 zł109,37 m² 6 583,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:267 m²

Uwaga został ostatni dom! Domy w zabudowie bliźniaczej w Marcinkowicach bez prowizji I podatku pcc wyjątkowe, kameralne osiedle, 10 minut od granic wrocławia - To eleganckie osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Wawrzęcice

Wawrzęcice,dolnośląskie

138 000 zł1 800 m² 76,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana, na podstawie warunków zabudowy, o powierzchni 1800 m2. Doskonale nadaje się pod budowę jednorodzinną lub wielorodzinną. Nieruchomość znajduję się obok.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij